Uncategorized

CENK EREN’DEN ‘REPERTUVAR BARIŞ MANÇO ŞARKILARI’ ALBÜMÜ

CENK EREN’DEN ‘REPERTUVAR BARIŞ MANÇO ŞARKILARI’ ALBÜMÜ

Başarılı şarkıcı Cenk Eren’den ‘Repertuvar Barış Manço Şarkıları’ albümü geliyor. Merakla beklenen albüm 25 Haziran’da dinleyicilerle buluşacak. Cenk Eren albümde Barış Manço’nun unutulmaz bir çok eserini seslendiriyor.

Geçtiğimiz yıllarda Tanju Okan, Ferdi Özbeğen ve Selda Bağcan proje albümleriyle büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı Cenk Eren 4.proje albümüyle geliyor. Yaklaşık 1 yıldır üstünde çalıştığı ‘Repertuvar Barış Manço Şarkıları’ albümünün hazırlıklarını tamamlayan Eren, 25 Haziran’da albümü dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

7’den 70 ‘e herkesin çok severek dinlediği Barış Manço’nun unutulmaz eserleri Kol Düğmeleri, Sarı Çizmeli Mehmet Ağa, Alla Beni Pulla Beni, Unutamadım, Can Bedenden Çıkmayınca, Dağlar Dağlar, Gibi Gibi, Ben Bilirim, Kara Sevda ve Gül Pembe’nin yer aldığı DMC imzalı albümün müzik direktörlüğünü Sarp Özdemiroğlu üstlenirken, şarkıların tüm düzenlemeleri de Berk Eyüpoğulları tarafından yapıldı. Eren albümde ‘Alla Beni Pulla Beni’ şarkısında da başarılı şarkıcı Zara ile düet yaptı.

Tuncay AKTAŞ

12 Temmuz, 2021

Yorum yok

Yoruma kapalı.