UludagFm

“ONLARIN DA GÖZYAŞLARI VAR“

“ONLARIN DA GÖZYAŞLARI VAR“

Sokak Hayvanları Sosyal Sorumluluk projesi ile ses getiren ve hayatımıza giren kendine has yorumuyla Türk Pop müziğinde ayrı bir yeri olan Okan Tok , Umut Akyürek ile “ Onların da Gözyaşları Var “ isimli single çalışmalarıyla müzik dünyasına iddalı bir şarkı ile imzalarını atacaklar.

Okan Tok feat Umut Akyürek ‘in muhteşem yorumu ile “ Onların da Gözyaşları var “ çok ses getirmeye aday. Söz Müzik Murat Kutsal’a ait olan şarkının Aranjesinde Cem Sait Arslantunalı imzası var. MC Müzik Yapım etiketiyle Cem Sait Arslantunalı ‘nın prodüktörlüğünde müzikseverlerle buluşacak “ Onların da Gözyaşları Var “ MC Müzik yapım stüdyolarında kaydedildi ve şarkının mix ve mastering ‘i Cem Sait Arslantunalı tarafından yapıldı.

Bay Evis yönetmenliğinde 15 kişilik kadro ile Tekirdağ ‘da iki günde çekilen klipde muhteşem doğa görsellerinin yanında Okan Tok ‘un yıllara meydan okuyan görüntüsü , imajı da herkesi şaşırtacak. Okan Tok ve Umut Akyürek single fotoğrafları için Moda fotoğrafçısı Güney Akçay objektifine poz verdiler.

Uludag FM

08 Ocak, 2020

Yorum yok

Bir cevap yazın